Slnenie Momentálne nie je žiaden tovar v tejto kategórii

• Ochranné opalovacie prípravky s “Levelling control” systémom.
Tyrosin zvyšuje stmavnutie pleti po opalovaní a tvorbu vlastného kožného farbiva.
• Opalovacie produkty rady DUO SUN CANNABIS + PANTHENOL obsahujú nielen konopný olej, ale aj extrakt z celej zelenej rastliny. Tým dodávajú kozmetike unikátnosť a spotrebitelovi maximum cenných látok z tejto výnimočnej rastliny. Vedľa nenasýtených mastných kyselín, fytosterolov a fosfolipidov obsahujú produkty aj rad antioxidantov, biominerálov, vitamínov, karotenoidov a chlorofylu. Cannabis sa v ľudovom liečiteľstve s obľubou používa pre svoje protizápalové, antibakteriálne, protialergické a regeneračné vlastnosti. Vraj pozitívně pôsobí na rôzne dermatitídy, atopický ekzém, lupienku, akné, opary. Majú upokojujúce a zvláčňujíce účinky, chráni pokožku pred vysušením a praskaním.
Vplyvom Levelling Control Systému (LCS) sa na pokožke vytvorí ochranný film, spolu s optimálnou kombináciou UVA a UVB filtrov. LCS chráni pred vznikom nebezpečných mikrospálenin pokožky a zároveň umožňuje zníženie obsahu dráždivých UV filtrov.
• Prídavok vitamínu E chráni pred škodlivými voľnými radikálmi. Bambucké maslo (karité) pokožku vyživuje a regeneruje. Glycerin a panthenol ju zvlhčujú a zvláčňujú. Mentol dlho príjemne chladí.
Produkty sú vodeodolné, jemné, nedráždivé.
• Vhodné aj pre deti.