Iónové náramky 2 produktov

V prírode sa vo veľkej miere vyskytujú pozitívne a negatívne ióny. Z pohľadu dôležitosti a užitočnosti vplyvov na organizmus sú významné práve záporné ióny.  Znečistenie  vo veľkých mestách, ako dym, prach a ďalšie toxické látky, sú zdrojom veľkého množstva pozitívnych iónov, čím dochádza k nebezpečnému narušeniu iónovej rovnováhy. Celosvetový výzkum preukázal, že vysoká koncentrácia pozitívnych iónov má škodlivé účinky na živé organizmy. Naopak zvýšená koncentrácia negatívnych iónov má priaznivé účinky.

Prirodzené negatívne ióny, známe i ako “vzdušné vitamíny” vznikajú pri prírodných javoch ako blesky, trieštenie vody vo vodopádoch, pôsobením kozmických lúčov alebo niektorých minerálov v zemskej kôre.  Nezávislé štúdie poukazujú na to, že negatívne ióny môžu zmierniť únavu očí, svalové napätie a telesnú únavu. Môžu zvýšiť tiež účinok relaxácie a lepšieho myslenia.

Náramky FILO sport. Sú vhodné na celodenné nosenie, taktiež pri športových a iných aktivitách. Neodporúčame náramky vystavovať vode a vyššej teplote ( napr. sauna a pod.)

 • FILO Sport - čierny
  Dostupný

  FILO Sport - čierny

  Moderný športový náramok vhodný na rôzne príležitosti....

  Moderný športový náramok vhodný na rôzne príležitosti. Množstvo vyžarovaných...

  Moderný športový náramok vhodný na rôzne príležitosti. Množstvo vyžarovaných negatívnych iónov je až cca 1200/cm3.  Dostupnosť: SKLADOM

  11,00 € s DPH

  Kúpiť Detaily
 • FILO Sport - červený
  Dostupný

  FILO Sport - červený

  Moderný športový náramok vhodný na rôzne príležitosti....

  Moderný športový náramok vhodný na rôzne príležitosti. Množstvo vyžarovaných...

  Moderný športový náramok vhodný na rôzne príležitosti. Množstvo vyžarovaných negatívnych iónov je až cca 1200/cm3. Dodáva sa v troch rôznych veľkostiach: 18, 20 a 22 cm....

  11,00 € s DPH

  Kúpiť Detaily